Kontakt:

T&T Trading
os. Poziomkowe 5c/27
62-002 Suchy Las

tel. (+48 61) 278 50 30
kom. (+48) 608 020 430
fax. (+48 61) 278 50 06
mail: biuro@kasowanie-dysku.pl

kasowanie dysku

Utylizacja dysków twardych

Wiele przedsiębiorstw likwiduje lub wymienia sprzęt komputerowy wraz z dyskami twardymi na których znajdują sie cenne dane np.: finansowe, osobowe czy autorskie. Zazwyczaj owe urządzenia przekazywane są do utylizacji firmom, które niszczą sprzęt poprzez zgniatanie. Niestety taki sposób w żaden sposób nie pozwala na kasowanie danych znajdujących się na dyskach twardych czy taśmach magnetycznych. Tak zniszczone nośniki można nadal wykorzystać do odczytania z nich poufnych danych, co w konsekwencji może doprowadzić do wycieku bardzo ważnych danych objętych tajemnicą do niepowołanych osób trzecich.

Świadczona przez nas usługa utylizacji nośników magnetycznych polega na demagnetyzacji poprzez zastosowanie silnego pola magnetycznego. Odbywające się w ten sposób kasowanie danych jest nieodwracalne. Do wykonania usługi wykorzystujemy nowoczesny sprzęt renomowanej niemieckiej firmy Intimus Crypto, specjalizującej się w produkcji urządzeń do demagnetyzacji nośników magnetycznych. Po wykonaniu usługi klient otrzymuje specjalny dokument - kartę przekazania odpadów.

W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt. Nasi konsultanci posiadają specjalistyczną wiedzę z zakresu kasowania danych i z przyjemnością odpowiedzą na wszelkie pytania.

Jestem zainteresowana(y). Proszę o kontakt: